Lekarze Wege Przyjaźni

Z doświadczenia wiemy, że znalezienie lekarza, który nie będzie obarczał winą za wszystko diety wegańskiej lub wegetariańskiej wcale nie jest łatwe. Jeżeli i Wam zdarzyło się spotkać takiego, doskonale wiecie, że to nic przyjemnego. Oczywiście nie należy wykluczać, że problem może leżeć u podstaw diety, ale warto najpierw to sprawdzić a później wydać osąd.

Postaramy się dla Was zrobić spis lekarzy, którzy zarówno dietom wegańskim jak i wegetariańskim są przychylnie nastawieni.

Na początek przedstawiamy lekarzy szczególnie ważnych dla kobiet. Jak się okazuje przychodnia lekarska Babka Medica ma w swoich szeregach bardzo wielu specjalistów nastawionych pozytywnie do diet wegańskiej i wegetariańskiej, a także wyrażają swoją aprobatę dla WEGE ciąż czy przygotowania do ciąży wegańskiej lub wegetariańskiej.

Jeżeli wybieracie się do ginekologa i ważne jest dla Was, aby lekarz rozumiał wybór Waszej diety, to Babka Medica na pewno jest dobrym miejscem. Pytajcie m.in. o:
Dr. n. med. Aneta Malinowska – Polubiec
Lek. Monika Drobniak
Lek. Anna Dąbrowska – Jakubiak

Na razie mamy ginekologów, czekamy teraz na listę pediatrów.

Jeżeli znacie innej miejsce, gdzie są specjaliści i lekarze przyjaźni diecie wegańskiej i wegetariańskiej, dajcie koniecznie znać, napiszcie do nas!

Babka Medica

Babka Medica - Słomińskiego 19
lok. 517
Warszawa, Mazowieckie 00-195
Phone: 22 637 50 01