Odkrywaj miejsca

Weganskie Cukiernie

Słodki Bez to miejsce pełne ciast, tortów i pralin. Rozpłyniecie się w smaku tortu tiramisu, brownie z ciecierzycy, a bezsernik z mango zabierze Was w inny wymiar. Do tego gorąca, wegańska czekolada do picia i można zapomnieć o całym świecie.

 

Caffe MIASTO otworzyło swoje drzwi z początkiem tego roku. W witrynie zawsze znajdziecie 15-20 różnych ciast i deserów. Banoffee, jagielniki, czekoladowce, bounty, marchewkowe, z nerkowców, tarty, ach, ciężko wymienić wszystko na jednym wdechu! Co ciekawe, młodsze rodzeństwo Vege MIASTA ma w swojej ofercie również dania wytrawne. Codziennie znajdzie się również inny zestaw lunchowy.

Torcik czekoladowy, tarta różna czy też, tarta mocno truskawkowa, w środku zimy, z truskawek z własnego eko ogródka – takie i nie tylko frykasy czekają na Was w Zdrowym Ciachu. Na miejscu napijecie się kawy lub pożywnego smoothie.

Warto wspomnieć o jeszcze jednym miejscu. Chociaż nie jest dostępne, to z niecierpliwością czekamy na otwarcie Vegestacji. W pełni wegańskie lody w samym centrum Warszawy. To tutaj Wasze podniebienia będą się wzruszać, a później tęsknić. Nie jesteśmy w stanie określić, który smak najbardziej smakował nam w zeszłym roku. Będzie trzeba to zweryfikować w tym.

Słodki Bez – Śródmieście – Hoża 54
Vegestacja – Śródmieście – Poznańska 26 (otwarte sezonowo)
Caffe MIASTO – Wola – Solidarności 84
Zdrowe Ciacho – Praga Południe (Gocław) – Jeziorańskiego 44

Inne miejsca znajdziecie tu (click).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.